internet-magazyn-tovariv-dlya-ditey
Клопотання про призначення експертизи

Оприлюднено: 14 Липня, 2016 at 1:49 pm

Апеляційний суд Львівської області

79008 м. Львів, пл. Соборна, 7

 

Справа про адміністративне правопорушення №466/0000/16-п

Апелянт (особа, що притягується до адміністративної відповідальності): Іваненко І.І.

м. Львів, вул. Шевченка, вул. 500 кв.145

тел. ______________

 

Клопотання

про призначення експертизи

29.05.2016 року Шевченківським районним судом м. Львова було винесено Постанову по справі № 466/1633/16-п про притягнення до адміністративної відповідальності Іваненко І.І. за ст.124 КУпАП, якою останнього визнано винним та накладено стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340,00 грн.

Дана постанова прийнята при неповному дослідженні всіх обставин справи, з порушенням норм матеріального та процесуального права. При розгляді справи суд не повно з’ясував усі фактичні обставини справи та не дослідив і не надав належної оцінки наявним в матеріалах справи доказам та обставинам, підійшов формально до вивчення обставин справи, що потягло за собою необґрунтоване застосування стягнення, не сприяв повному, об’єктивному та неупередженому її розгляду, а тому постанова суду не відповідає фактичним обставинам справи.

Враховуючи суперечливість складеного протоколу про адміністративне правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП відносно Іваненко І.І., а саме невідповідність обставинам справи, вважаємо, що є потреба у застосуванні спеціальних знань для встановлення винуватця у дорожньо-транспортній пригоді.

А тому, керуючись ст.251 КУпАП, –

ПРОШУ:

  1. Призначити у справі № 466/0000/16-п про адміністративне правопорушення відносно Іваненко І.І. авто-технічну експертизу, проведення якої доручити експертам Львівського науково дослідного інституту судових експертиз;
  2. На вирішення експертам поставити такі питання:
  • з якою швидкістю рухався автомобіль ВАЗ 2103 Н3305ЛВ, враховуючи схему та обставини місця ДТП?;
  • як повинні були діяти водії у даній дорожній обстановці з врахуванням дорожніх умов, згідно з технічними вимогами ПДР України?;
  • Що з технічної точки зору стало причиною настання ДТП?
  1. Витрати на проведення авто-технічної експертизи покласти на Іваненко І.І.

 

З повагою,

Адвокат                                                                                                       Микитишин О.Я.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Яндекс.Метрика