Про нас

Юридична компанія “Перітус Консалтинг” здійснює юридичний супровід та правове забезпечення юридичних та фізичних осіб. Не грайтесь з законом – краще довірте це нам!

Наша діяльність базується на командному підході до виконання поставлених перед нами завдань. Ми позиціонуємо себе як компанію, що мислить нестандартно, в своїй діяльності застосовує новітні та прогресивні методи вирішення юридичних проблем. Нашою метою є позитивний результат, який досягається шляхом ефективного застосування всіх наших знань та досвіду, що є запорукою успіху. Усвідомлюючи потреби наших клієнтів, ми готові забезпечити індивідуальний підхід, надати фахову допомогу та підтримку командою наших фахівців.

                                 

DSCN9915

Микитишин Олег Ярославович

 керуючий партнер ЮК “Перітус Консалтинг”, адвокат

Освіта вища юридична, в 2006 році закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ. Працював в слідчих підрозділах МВС, обіймав адміністративні посади в Управлінні Держземагентства у  Львівській області. З 2010 р. адвокат, свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю № 1714, видане 07.07.2010 р. Львівською обласною КДКА.

Спеціалізація: кримінальне право та процес, ДТП/страхування, митні правовідносини, земельні правовідносини, захист інтересів кредиторів, договірне право, медіація

Контакти: +380 97 063 84 33, mykytyshyn@peritus.com.ua

DSCN9921

Олексюк Назар Миронович

 партнер ЮК “Перітус Консалтинг”, адвокат

Освіта вища юридична – у 2005 році закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ. Магістр права. У період 2005-2012 рр. робота в слідчих підрозділах ГУМВСУ у Львівській області. З 2012 року адвокат (свідотцво про право на заняття адвокатською діяльністю № 518 видане Чернівецькою КДКА 16.03.2012 р.). Дослідник актуальних проблем місцевого самоврядування в Україні, автор наукових праць з проблем адміністративного процесу. Вільно володіє англійською та польською мовами.

Спеціалізація: кримінальне право та процес, визнання та захист права власності, корпоративні спори, договірне право, банкрутство, сімейне право, спори адміністративної юрисдикції

Контакти: +380 96 426 52 10, oleksiuk@peritus.com.ua

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Яндекс.Метрика