internet-magazyn-tovariv-dlya-ditey
Юридичні послуги Львів

Оприлюднено: 3 Березня, 2014 at 4:12 pm

google-instant-searchВ житті багатьох з нас трапляються ситуації, коли виникає необхідність в  правовій допомозі і ми шукаємо юридичні послуги. Львів, зокрема, не є виключенням серед багатьох інших міст України, де є широкий вибір і надають кваліфіковані юридичні послуги. Однак, як зробити так, щоб після введення в пошуковій стрічці Google словосполучень «юридичні послуги Львів», «адвокат Львів», або «юридичні компанії Львів», результати пошуку були найефективнішими? Спробуємо дати відповідь на це питання на прикладі одного з найбільш поширеніших словосполучень для пошуку  «юридичні послуги Львів».

Варто почати з того, що  Google дозволяє використовувати до 32 слів в пошуковому запиті. Але це не означає, що потрібно відразу ж вводити всі можливі словосполучення типу «юридичні послуги Львів, адвокати Львова, юридична допомога Львів» за один раз. Перед тим, як щось шукати, необхідно визначитись, що саме вам потрібно. Тобто, якщо ви шукаєте юридичні послуги у Львові, то, наприклад, в пошуковій стрічці можна ввести словосполучення «юридичні послуги Львів», або «шукаю юридичні послуги Львів». Не слід зациклюватись тільки на одній фразі «юридичні послуги Львів»

Зупинимось на варіанті «юридичні послуги Львів». Вводячи фразу           «юридичні послуги Львів» у пошуковій стрічці, необхідно застосовувати лапки. Наприклад : «″юридичні послуги Львів″». Лапки застосовуються для пошуку точної фрази.

Пошуковий запит повинен бути коротким, але при цьому досить містким. Наприклад замість «шукаю юридичні послуги Львів» краще писати просто «юридичні послуги Львів»

Використання трьох крапок є доцільним під час пошуку інформації, яка має певні межі. Наприклад :«юридичні послуги Львів … Франківський район м. Львова».

Логічне “І”.  Дана умова використовується за допомогою оператора AND, наприклад:«юридичні послуги Львів  AND адвокат Львів». Оператор AND рівносильний прогалині, тобто запити «юридичні послуги Львів AND адвокат Львів» і «юридичні послуги Львів» абсолютно однакові. Google буде шукати сторінки де є І те, І то.

Логічне “АБО”. Ця умова використовується за допомогою оператор OR, наприклад: «юридичні послуги Львів OR адвокат Львів». Тут Google буде шукати сторінки де є тільки або «юридичні послуги Львів», або    «адвокат Львів»

Символ ″*″. Застосовується коли ви не знаєте точного варіанту :                «юридичні послуги Львів*». Таким чином зручно шукати коли відомі лише кілька слів з необхідного вам тексту.

Оператор «Плюс». Оператор використовується для позначення конкретного слова (числа). Наприклад:«юридичні послуги Львів+». Це означає що пошук буде відбуватись  саме у  Львові.

Застосування знаку ~ (Тільда). Значок тильди попросить пошукати Google не тільки по вказаному слову, але і по подібним словами і синонімів. Наприклад:«юридичні послуги ~ Львів» буде знайдено юридичні послуги не тільки у Львові, а і в інших містах.

Зробивши запит «юридичні послуги Львів» в пошуковій стрічці Google на першій сторінці пошуку ми бачимо багато виділених жирним шрифтом «юридичні послуги Львів, юридичні послуги Львів, юридичні послуги Львів, юридичні послуги Львів…». Але це ще не кінцевий результат. Серед цих посилань на «юридичні послуги Львів» необхідно буде шукати ще саме ті «юридичні послуги Львів», які вам потрібно.

Для позбавлення себе зайвих непотрібних вам потреб та рутинного пошуку серед безкінечних «юридичні послуги Львів», звертайтесь відразу до працівників юридичної компанії «Перітус консалтинг».

 

Юристконсульт ЮК “Перітус Консалтинг”

Олександр Смішко

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Категорії: Адвокатура

Яндекс.Метрика